Jdi na obsah Jdi na menu
 


Můj milý deníčku,

12. 11. 2012

I já jsem dočasně propadla šílenství sociálních sítí a stala se aktivním účastníkem Atlasu Xychtů. Z počátku je velmi lákavá možnost komunikace s velkým množstvím lidí, vyměňováním názorů a zkušeností, vzájemnou podporou spřízněných duší ve chvílích grázlovství našich psů. Proto jsem se na čas odmlčela a nyní se k tobě, můj deníčku zoufalství, opět kajícně vracím. Ona ta interakce mezi lidmi není vždy to nejlepší, stačí když se vyskytne pár jedinců s narušeným egem, potřebujících se veřejně vylít za každou cenu a tito lidé dokáží spolehlivě otrávit atmosféru. Jistě by se mohl případný čtenář ptát (doufám, že sem ještě někdo občas zavítá), proč si myslím, že zmíněná individua nezamíří i sem? Vždyť i zde je možnost komentářů. Odpověď je jednoduchá: není mnoho lidí zajímajících se o moje  výchovné (ne)úspěchy do té míry, že by je aktivně vyhledávali. A pokud jim FB nehodí pod nos nic, k čemu by mohli dodat "chytrý" komentář, zaměří se jiným směrem. A kdyby náhodou zatoužili nějaké moudro na mých stránkách zvěčnit, tak asi nevraživou diskuzi stejně nezvládnou rozproudit, když příspěvky bývají kokmentovány v průměru jednou za půl roku. Tak dlouho je asi čekat bavit nebude a vrátí se na sociální síť. A já si ti, milý deníčku, můžu opět postěžovat vklidu. Další plus pro tebe deníčku je, že nemusím hlídat délku statusu, neb ty nic takového neznáš a  můžu se vykecávat podle libosti:o).

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

návrat :0)

(Monika, 19. 11. 2012 22:49)

No, i já jsem po delší době opět zkusila Yperitčiny stránky, neb jsme byla zvědavá, zda se stejnou vehemencí a objemem, je plněno i toto médium a nejen má e - schránka. A pak zjistím, že ještě dopisuješ na nějaký FB? Kde na to věčné dopisování, komentování nesmyslů a vysedávání u PC bereš čas?
FB je pro mne - speciálně - ztráta času. Na výzvy typu: "jsem na FB....." odpovídám"... nemám, nevím a neznám...."
Jó, lidi se neuvěřitelně nudí a to prosím povětšinou v zaměstnání a za peníze! :0)
Mějte se moc hezky v Paříži, ahoj Monika s rodinou.

Re: návrat :0)

(, 18. 1. 2013 18:30)

Pro MOniku-já píšu všema deseti a velmi rychle, takže časová ztráta je věc značně relativní:o).

Poděkování

(Freud-Ax , 15. 11. 2012 9:56)

Zdravím Vás obě. Yperitka je teda číslo. Vaše stránky jsem objevil včera přes ch.st. Z molu Es. Zhltnul jsem články během chvilky. Jsou skvěle napsané a čtivé. Mám doma 5ti měsíční štěndo (Axe). Zatím nás teda nejvíce trápí, že to není čévo ale krokodýl :) Každopádně moc děkuji za články a doufám, že přibudou brzy další. I přes všechno co zde píšete se domnívám, že Yperitka je úžásný tvoreček a má Vás moooc ráda. Hodně štěstí a krásný den.
Tomáš